Darowizna od pracowników firmy Wegner sp. z o.o. sp. k.

W dniu 25 sierpnia 2020r. Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu otrzymał darowiznę rzeczową od firmy Wegner sp. z o.o. sp. k. w postaci książek oraz gier planszowych.  Przekazane dary stanowią efekt zbiórki zorganizowanej wśród pracowników, którzy w ten sposób chcieli włączyć się w niesienie pomocy chorym, przebywającym na oddziałach szpitalnych.

Przekazane książki w znaczący sposób wzbogacą zbiory biblioteczek oddziałowych i wraz z grami planszowymi pozwolą uprzyjemnić czas spędzony w Szpitalu zarówno najmłodszym, jak i dorosłym pacjentom. W chwili obecnej, darowane książki i gry przechodzą swoistą kwarantannę i już za 2 tygodnie trafią na oddziały szpitalne.

Dyrekcja Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi UM w Poznaniu w imieniu własnym, wszystkich pracowników oraz pacjentów pragnie złożyć serdeczne podziękowania pracownikom firmy Wegner sp. z o.o. sp. k. za wykazaną inicjatywę, zaangażowanie oraz wsparcie działań na rzecz poprawy zdrowia i samopoczucia chorych, w trudnym dla nich czasie hospitalizacji.