Udział Szpitala w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

W dniach 25-27 września br. odbył się finał akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W trakcie finału Małgorzata Jarosińska-Jedynak, Minister Funduszy i Polityki Regionalnej podkreśliła, że na terenie całej Polski do tej pory w obecnej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 zostało zrealizowanych lub właśnie jest w trakcie realizacji 70 tysięcy inwestycji o łącznej wartości ponad 484 miliardów złotych.
Z tej kwoty Ortopedyczno-Rehabilitacyjny  Szpital Kliniczny im W. Degi UM w Poznaniu pozyskał łącznie ponad 48 000 000,00 zł na realizację sześciu  projektów.

W ramach akcji zorganizowano konkurs pt. „Pokaż swój projekt”. Udział w konkursie polegał na nagraniu amatorskiego filmiku, przedstawiającego projekt zrealizowany dzięki  dofinansowaniu z Funduszy Europejskich. Do konkursu zgłoszony zostało ponad 120 filmików. Konkursowy film, stworzony przez pracowników Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji naszego Szpitala, można obejrzeć poniżej.

W imieniu Szpitala chcielibyśmy podziękować organizatorom wydarzenia, w trakcie którego mieliśmy nie tylko możliwość zaprezentowania projektów realizowanych przez Szpital, ale mogliśmy także zapoznać się z innymi projektami i inwestycjami o najróżniejszej tematyce.

Więcej informacji o projektach dofinansowanych ze środków unijnych realizowanych przez Szpital można znaleźć na naszej Stronie Internetowej w zakładce „Projekty Unijne” lub na naszym kanale YouTube.

podziękowanie