Koncert dla pracowników ochrony zdrowia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że 29 grudnia o godz. 12.00 na FB oraz kanale YouTube Teatru Muzycznego w Poznaniu odbyła się premiera wyjątkowego koncertu z największymi przebojami musicalowymi pt. „Bądźmy razem. Koncert dla pracowników służby zdrowia”. Wydarzenie to dedykowane jest medykom, którzy już od prawie roku każdego dnia stawiają czoła pandemii oraz walczą o zdrowie i życie każdego z nas.

W repertuarze znajdą się takie utwory, jak „Magic to do” z musicalu „Pippin”, „Miłość szerzyć czas” z kultowej „Zakonnicy w przebraniu” czy „Chcę bohatera” z „Footloose”. Zróżnicowany repertuar nie tylko zapewni chwilę oderwania od rzeczywistości dzięki świetnej zabawie przy najbardziej znanych, musicalowych hitach, ale przede wszystkim będzie skierowanym w stronę medyków podziękowaniem za ich codzienny trud. Wszystkie utwory wykonane zostały przez solistów, zespół taneczny i orkiestrę Teatru Muzycznego w Poznaniu. Oprócz znakomitych głosów i fantastycznej choreografii, nagranie wzbogaciły ujęcia najbardziej znanych miejsc powiatu poznańskiego. Motywem przewodnim koncertu jest utwór „Bądźmy razem”, który od czasu swojej premiery w czerwcu tego roku, stale towarzyszy nam w oczekiwaniu na powrót do normalności. Ta niezwykła kompozycja daje siłę i motywację do tego, by przetrwać ten trudny czas i zrobić to razem.

Wydarzenie jest dostępne bezpłatnie na kanale YouTube przez pół roku.Na koncert zapraszają Teatr Muzyczny w Poznaniu oraz Powiat Poznański.

Link do koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=nOqLMgthxrc&feature=youtu.be

W imieniu organizatorów zachęcamy do obejrzenia Koncertu.