Pacjenci dziecięcych oddziałów ortopedycznych obdarowani przez Fundację Funkomitywa

Z okazji Świąt Wielkanocnych pacjenci oddziałów dziecięcych Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im W. Degi UM w Poznaniu otrzymali upominki, przekazane przez Fundację Funkomitywa z Krakowa.

Fundacja Funkomitywa od wielu lat współpracuje z naszym Szpitalem, organizując przedstawienia i spektakle dla małych Pacjentów, które dzięki swej interaktywnej formie niezmiennie przynosiły radość zarówno dzieciom jak i ich opiekunom.

Niestety trwająca  epidemia wykluczyła możliwość organizacji takich wydarzeń, dlatego  podobnie jak w roku ubiegłym dzięki hojności i wielkiemu sercu Sponsorów nie obyło się bez świątecznej niespodzianki dla dzieci, w postaci bezpiecznie zapakowanych książek, malowanek, mini gier, drobnych zabawek oraz płyt CD z nagranymi bajkami. Prezenty okazały się miłą i niespodziewaną atrakcją dla małych Pacjentów.

Serdecznie dziękujemy Darczyńcom oraz Fundacji Funkomitywa za podarunki dla dzieci. Wykazana przez Państwa inicjatywa, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie stanowi ogromne wsparcie i pomoc dla naszego Szpitala.