Zbieramy kilometry w ramach akcji charytatywnej Pho3nix Foundation oraz Ciech TRI TOUR na rozbudowę Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji

Od września 2020 trwa zaplanowana do 2022r. akcja charytatywna organizowana przez Pho3nix Foundation oraz Ciech TRI TOUR, której beneficjentem został nasz Szpital. Jest to akcja, prowadzona w ramach Trilsolation Challenge – ogólnopolskiej kampanii społecznej, łączącej  promocję aktywności fizycznej ze wsparciem podmiotów ochrony zdrowia.

Zgodnie z przyjętą przez organizatorów formułą wydarzenia, jego uczestnicy podejmują wirtualną rywalizację połączoną ze zbiórką kilometrów, przy czym każdy pokonany kilometr to 1 zł przekazany przez Pho3nix Foundation, na cele charytatywne.

Naszym celem jest uzbieranie 4,5 mln km, które zamienione na środki finansowe przez Pho3nix Foundation, Szpital wykorzysta na rozbudowę Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji.

Każdy kto chciałby podjąć wyzwanie i włączyć się w sportową rywalizację może pomóc biegając, jeżdżąc na rowerze, pływając lub spacerując.  Aby włączyć się w akcję i pozyskiwać cenne kilometry wystarczy pobrać  aplikację STRAVA, zapoznając się z zamieszczoną poniżej instrukcją.

Aby przekonać się jak podjęte przez wszystkich uczestników wyzwanie sportowe przekłada się na pozyskane środki finansowe zapraszamy do poniższego linku:

https://triisolation.tritour.com.pl/charity