Światowy Dzień Chorego w Szpitalu

W dniu 11 lutego w naszym Szpitalu obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji Dyrekcja przekazała wszystkim Pacjentom życzenia siły i wytrwałości w przezwyciężaniu trudów i ograniczeń związanych z chorobą, wsparcia ze strony bliskich oraz nadziei na poprawę zdrowia.

Dzięki życzliwości i hojności darczyńców, Pacjenci naszego Szpitala oprócz życzeń, otrzymali również drobne upominki. Firma Zeelandia Sp. z o.o.  przekazała wypieczone specjalnie na tę okazję ciastka, natomiast Fundacja „Dr Clown” obdarowała nas puzzlami, oraz grami edukacyjnymi. Podarunki sprawiły miłą niespodziankę Pacjentom, wywołując uśmiech zarówno u dorosłych, jak i u najmłodszych.

Serdecznie dziękujemy firmie Zeelandia Sp. z o.o. oraz Fundacji „Dr Clown” za okazane wsparcie, które stanowi dla Szpitala nieocenioną pomoc w opiece nad chorymi oraz żywimy nadzieję na dalszą owocną współpracę. Każdy uśmiech wywołany podarowanym upominkiem jest bardzo ważny i potrzebny naszym Pacjentom, gdyż jest wyrazem życzliwości ludzi, na których pomoc i serce mogą liczyć podczas pobytu w Szpitalu.