Darowizna Fundacji „Spartanie Dzieciom” dla Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji

W dniu 9 lutego br. Fundacja „Spartanie Dzieciom” przekazała Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji naszego Szpitala multimedialną grę dla dzieci. Kolorowy panel z wbudowanym interaktywnym monitorem jest bezpieczny oraz w pełni przystosowany do obsługi przez najmłodszych. Zainstalowane gry edukacyjne umożliwiają zabawę na wielu poziomach, w zależności od wieku oraz stopnia rozwoju i sprawności manualnej dziecka.

Nasi mali Pacjenci, to również Spartanie – wielcy Wojownicy, którzy codziennie zmagają się z ograniczeniami związanymi z chorobą. Panel z grami będzie umilał im czas, zapewniając chwilę wytchnienia i beztroską zabawę, podczas zaplanowanych przerw pomiędzy sesjami rehabilitacyjnymi ze specjalistami zatrudnionymi  w Centrum. Mamy nadzieję, że gry sprawią naszym Pacjentom wiele radości i zmotywują do jeszcze większego zaangażowania i wysiłku podczas zajęć na turnusach rehabilitacyjnych.

Serdecznie dziękujemy Fundacji „Spartanie Dzieciom” za wykazaną inicjatywę i zrozumienie dla dziecięcych potrzeb, żywiąc jednocześnie nadzieję, na współpracę w kolejnych latach.