Plebiscyt „Łączy nas WIELkopolskiE”

Uprzejmie informujemy, że wystartowała pierwsza edycja plebiscytu czytelników e-magazynu unijnego „Nasz Region” – „Łączy nas WIELkopolskiE” na najlepsze projekty zrealizowane z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014-2020). Organizatorem wydarzenia  jest Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z redakcją magazynu „Nasz Region”.

Spośród tysięcy zrealizowanych projektów kapituła plebiscytu wybrała 19, w czterech kategoriach: „Łączy nas… społeczna misja”, „Łączy nas… innowacyjny biznes”, „Łączy nas… architektura i kultura” i „Łączy nas… dobry klimat”.

W kategorii  „Łączy nas… społeczna misja” nominację uzyskał realizowany w naszym Szpitalu projekt pn. „Upowszechnienie technologicznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym w województwie wielkopolskim”.

Informacje na temat wszystkich nominowanych projektów znajdują się na stronie laczynaswielkopolskie.pl.

Szczegóły dotyczące zgłoszonego przez Szpital projektu są  dostępne bezpośrednio z poniższego linku:

https://laczynaswielkopolskie.pl/ortopedyczno-rehabilitacyjny-szpital-kliniczny-im-wiktora-degi-uniwersytetu-medycznego-w-poznaniu/.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z poszczególnymi projektami oraz do wzięcia udziału
w głosowaniu, które potrwa od 3 do 23 października, za pośrednictwem platformy laczynaswielkopolskie.pl.

Głosowanie odbywać się będzie zgodnie z zasadą, iż każdego dnia można oddać jeden głos na wybranego beneficjenta w każdej z czterech kategorii.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 9 listopada podczas specjalnego wydarzenia transmitowanego on-line.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w plebiscycie i oddania głosu na projekt MPD realizowany w Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji naszego Szpitala.