Dzień Pluszowego Misia w Szpitalu

W dniu 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. W przeddzień tego wyjątkowego święta, najmłodszych Pacjentów naszego Szpitala odwiedzili wolontariusze Fundacji „Mam Marzenie”. Goście przywieźli pluszowe maskotki, książki, puzzle oraz materiały plastyczne, którymi następnie obdarowali wszystkie obecne w tym dniu w oddziałach dziecięcych maluchy. Niespodziewana popołudniowa wizyta sprawiła ogromną radość zarówno rodzicom jak i dzieciom, które z uśmiechem na buziach przyjmowały podarunki oraz pozowały do pamiątkowej fotografii. Maskotki otrzymali również uczestnicy turnusu rehabilitacyjnego realizowanego w Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji.

To była kolejna wizyta wolontariuszy Fundacji „Mam Marzenie”, współpracującej od wielu lat z naszym Szpitalem, na których pomoc i wsparcie możemy liczyć.

Dziękujemy serdecznie naszym Gościom za poświęcony czas oraz zaangażowanie. Podarowane naszym małym Pacjentom chwile radości mają dla nas ogromne znaczenie i są nieocenione w codziennej walce o poprawę stanu zdrowia dzieci.