„Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu” gościła w naszym Szpitalu

W dniu 27 lutego po raz pierwszy nasz Szpital odwiedzili Goście z „Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu”. Doktor Alojzy Dowidzenia oraz Doktor Hilary Gips złożyli wizytę dzieciom hospitalizowanym w oddziałach, podczas której z łatwością nawiązywali kontakt zarówno z małymi jak i starszymi Pacjentami. Śpiew, muzyka, elementy magii oraz duże dawki humoru sytuacyjnego w wykonaniu naszych niezwykłych Gości sprawiły, iż tego dnia oddziały dziecięce rozbrzmiewały śmiechem Pacjentów, którzy chętnie włączali się do wspólnej zabawy.

Pierwsza wizyta naszych Gości z „Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu” okazała się bardzo udana. Sprawiła ogromną radość nie tylko leczonym w naszym Szpitalu małym Pacjentom, ale również ich opiekunom oraz wszystkim obecnym w tym dniu w oddziałach dziecięcych.

Serdecznie dziękujemy „Fundacji Czerwone Noski Clown w Szpitalu” za wykazaną inicjatywę oraz wielkie serce i zrozumienie potrzeb chorych dzieci. Doceniamy i dziękujemy za działania, dzięki którym nasi mali Pacjenci otrzymali chwilę oddechu od szpitalnej rutyny i codziennej walki o poprawę zdrowia. Mamy również nadzieję na kolejne spotkania podczas których dzieci będą mogły korzystać z niezwykłej mocy terapii śmiechem stosowanej przez „Doktorów Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu”.