Upominki dla Dzieci od Fundacji Funkomitywa

W dniu 30 sierpnia Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odwiedziła Fundacja Funkomitywa z Krakowa. Kolejny raz, dzięki wsparciu sponsorów firmy Agrobex oraz Banku Spółdzielczego w Poznaniu wolontariusze przywieźli prezenty dla Małych Pacjentów leczonych w oddziałach ortopedycznych oraz uczestników turnusów rehabilitacyjnych Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji.

Była to niecodzienna wizyta. Uśmiechnięty klaun z burzą czerwonych loków oraz elegancka, sympatyczna żyrafa bardzo szybko nawiązały kontakt z Dziećmi, które z przejęciem witały Gości i z uśmiechem na buziach przyjmowały upominki w postaci pluszowych misiów, książek, kredek, gier karcianych oraz smacznych owocowych musów.

Serdecznie dziękujemy współpracującej od lat z naszym Szpitalem Fundacji Funkomitywa za podejmowane inicjatywy oraz wielkie serce okazywane Dzieciom. Podarowane Małym Pacjentom chwile radości mają ogromną wartość, wpływając pozytywnie na ich nastawienie na wdrażane leczenie. Dlatego doceniamy okazywaną nam pomoc oraz w imieniu Dzieci zapraszamy do kolejnych odwiedzin.