Fundacja „Mam Marzenie” odwiedziła Szpital z okazji Dnia Pluszowego Misia

Obchodzony w dniu 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia był okazją do wizyty wolontariuszy Fundacji „Mam Marzenie” w dziecięcych oddziałach ortopedycznych naszego Szpitala. Jak co roku  goście przyjechali z prezentami, pozyskanymi dzięki organizowanej w całej Polsce zbiórce. Każdy mały pacjent został obdarowany upominkiem w postaci pluszowej maskotki oraz gry planszowej, bądź puzzli z bohaterami bajek. Uśmiechnięci  wolontariusze bardzo szybko nawiązywali kontakt z dziećmi, które z radością przyjmowały prezenty i pozowały do wspólnej fotografii. Upominki otrzymali również pacjenci rehabilitowani w Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji Dla Dzieci.

Dziękujemy wolontariuszom za ogromne zaangażowanie, uśmiech i upominki przekazane dzieciom. Chwile radości podarowane pacjentom są dla nas bardzo ważne, ponieważ dają im siłę na dalszą walkę o zdrowie.

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia wpisał się już w tradycję Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi UM w Poznaniu, a Wolontariusze Fundacji „Mam Marzenie” będą zawsze mile widzianymi Gośćmi.