Dzień Św. Mikołaja w Szpitalu

6 grudnia z okazji dnia Św. Mikołaja Szpital odwiedzili pracownicy Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu, Pani Mikołaj w towarzystwie Pana Baterii oraz pojemnika na odpady biodegradowalne.

Niecodzienne, kolorowe stroje Gości wywoływały radosne uśmiechy pracowników oraz pacjentów, spotkanych na szpitalnych korytarzach, w drodze na oddziały dziecięce. Zachwycone niespodziewaną wizytą dzieci, z radością przyjmowały upominki w postaci puzzli, mini gier, pluszowych maskotek oraz przyborów szkolnych. Mali pacjenci mieli ponadto okazję wykazać się wiedzą na temat ekologii, a w szczególności segregacji odpadów. Ekologiczni Mikołaje bardzo przypadli do gustu dzieciom, które odważnie i chętnie odpowiadały na pytania Gości.

Obchody Dnia Św. Mikołaja dzięki pracownikom Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu były radosne i kolorowe, a każde dziecko zostało obdarowane przez Św. Mikołaja, zgodnie z tradycją.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Zakładu Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Poznaniu za radość i uśmiechy, które wraz z prezentami podarowali Małym Pacjentom naszego Szpitala, jednocześnie mamy nadzieję na dalszą współpracę.