Szpital po raz czwarty grał razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!!!

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. W. Degi UM w Poznaniu, czwarty rok z rzędu aktywnie uczestniczył w zbiórce pieniędzy organizowanej przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku grała pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

Pieniądze zbieraliśmy do trzech puszek, które podobnie jak w ubiegłych latach umieściliśmy na terenie Szpitala w punktach łatwo dostępnych zarówno dla naszych Pracowników, jak i Pacjentów.  Dodatkowo pracownicy Sekcji Rozwoju i Promocji, kwestowali w Oddziałach szpitalnych oraz w poszczególnych komórkach organizacyjnych naszej Placówki, zachęcając wszystkich do włączenia się w zbiórkę.

Dzięki hojności Pacjentów i Pracowników, którzy wsparli naszą zbiórkę, uzyskaliśmy kwotę 2 928,75 zł.

Sukcesem zakończyła się również aukcja internetowa, w której Zwycięzca zaznajomi się ze specyfiką pracy personelu medycznego naszego Szpitala, pozna m.in. technikę chirurgicznego mycia rąk oraz wirtualnie weźmie udział w zabiegu operacyjnym przeprowadzanym przez specjalistów Kliniki Traumatologii, Ortopedii i Chirurgii Ręki. Propozycja ta wylicytowana została na kwotę 970,00 zł .

Gratulujemy Zwycięzcy i dziękujemy wszystkim, którzy wsparli zbiórkę do szpitalnych puszek WOŚP.