
Szpital po raz piąty zagrał razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. W. Degi UM w Poznaniu już po raz piąty aktywnie włączył się w zbiórkę na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Motywem przewodnim 33. Finału WOŚP jest bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, a towarzyszy mu hasło: „Gramy na zdrowie!”. Zebrane środki przeznaczone zostaną na potrzeby hematologii i onkologii dziecięcej. Nasz personel oraz pacjenci ponownie pokazali ogromne serce i chęć niesienia pomocy.
Podobnie jak w poprzednich latach, zbiórka odbywała się w szpitalu poprzez trzy puszki, umieszczone w łatwo dostępnych miejscach. Dzięki temu zarówno pracownicy, jak i pacjenci mogli w prosty sposób wesprzeć szczytny cel. Dodatkowo, przedstawiciele Działu Organizacji i Marketingu odwiedzili wszystkie oddziały oraz komórki organizacyjne naszej placówki, zachęcając do udziału w akcji.
Dzięki zaangażowaniu i hojności darczyńców udało się zebrać 3 081,33 zł. To wspaniały wynik, który pokazuje, jak wielką siłę ma wspólne działanie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną zbiórkę! Dzięki Wam kolejny raz dołożyliśmy cegiełkę do tej wyjątkowej inicjatywy.
Najczęściej czytane