Festyn „Krok w przyszłość… Szpital Degi Dzieciom”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym festynie pn. „Krok w przyszłość… Szpital Degi Dzieciom”, który odbędzie się w dniu 13 czerwca w godz. 11:00 – 16:00 na terenie parku szpitalnego. Tematem, na którym skupimy szczególną uwagę w tym roku będzie     osteoporoza. Wydarzenie będzie miało charakter pikniku rodzinnego z licznymi atrakcjami dla dzieci, jednakże dorośli również znajdą coś dla siebie.

Zaplanowaliśmy kącik profilaktyczny, w którym zaprosimy na nieodpłatne:

  • badania profilaktyczne z zakresu wad postawy,
  • badania skoliometrem,
  • pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi,
  • porady fizjoterapeutyczne, dietetyczne i psychologiczne – dotyczące różnego rodzaju uzależnień.

Atrakcje dla dzieci i rodziców:

  • dmuchany zamek, zjeżdżalnia, suchy basen z piłeczkami,
  • spotkanie z alpakami,
  • występy artystyczne dzieci,
  • występ iluzjonisty,
  • przedstawienie dla dzieci w wykonaniu wolontariuszy Fundacji „Funkomitywa” z Krakowa,
  • zajęcia plastyczne oraz warsztaty artystyczne,
  • zabawy i konkursy… oraz wiele innych.

Odwiedzą nas przedstawiciele służb mundurowych: Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Straży Miejskiej, Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach, Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych oraz Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych.

Dzieci zaprosimy na darmowe lody, natomiast wszystkich na grilla, wojskową grochówkę oraz pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Te i wiele innych atrakcji czekają na wszystkich, którzy zdecydują się spędzić z nami czas.

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie.

Leave a reply